Contact Us

Contact Us

   
Company Onkim Kök Hücre Teknolojileri
Address İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) KOSGEB Teknoloji Geliştirme Merkezi A Blok Maslak-İstanbul
Telephone 0 (212) 276 44 49
Gsm 0 (530) 317 55 20
Fax 0 (212) 286 57 67
Email info@onkim.com.tr

MARMARA REGIONAL MANAGER

Pınar TAPKAN
Email : pinar@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 55

 

ISTANBUL
European Side

Oğuzhan ÖZTÜRK
Email : oguzhan@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 54
Istanbul, Bursa, Yalova

 

Barbaros MUSAOĞLU
Email : barbaros@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 57
Istanbul

 

ISTANBUL and KAYSERI
Anatolian Side

Yaşar KÜRKÇÜ
Email : yasar@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 52

 

ISTANBUL
Anatolian Side , Gebze, Sakarya, Kocaeli, Gölcük ve Adapazarı

Sevil Çetin
Email : sevil@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 62

 

ANTALYA

Oya POLAT
Email : oya@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 60
Antalya, Şanlıurfa, Mardin, Isparta
 

ADANA

Amber Dilşan ŞENSOY
Email : amber@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 53
Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, İskenderun
 

GAZİANTEP

Esengül DEMİRDAŞ
Email : esengul@onkim.com.tr
Gsm : 0 530 456 19 99 / 0 507 489 85 79
Diyarbakır, Kahramanmaraş
 

KARADENIZ REGIONAL MANAGER

Oğuzhan ÖZTÜRK
Email : oguzhan@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 54
Giresun, Rize, Samsun, Ordu, Trabzon

 

 

DEALERS

 

Erdem ERSES
Email : erdem@onkim.com.tr
  : erdemerses@gmail.com
Gsm : 0 532 354 82 82
Afyon, Balıkkesir, Çanakkale, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Azerbaycan
 

Ege Regional Representative

Ceyhun GAZİOĞLU
Email : ceyhun@onkim.com.tr
Gsm : 0 533 627 80 21
Aydın, Denizli, Mugla, Manisa, Uşak, İzmir, Bodrum, Çeşme
 

Ankara Regional Representative – ILG SAĞLIK HİZMETLERİ

Hüseyin ÖNDİN
Email : huseyin@onkim.com.tr
Gsm : 0530 523 32 59
 
Dilek ALTAN
Email : dilek@onkim.com.tr
Gsm : 0535 464 33 66
Aksaray, Ankara, Çankırı, Çorum, Eskişehir, Karaman, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Sivas, Yozgat, Kıbrıs
 

CONTACT FORM



Asterisk (*) marked fields are required.